چه مدل هایی برای خانم های لاغر اندام مناسب است؟ | ارتباط با ادریس کویر 03538216763

چه مدل هایی برای خانم های لاغر اندام مناسب است؟ | ارتباط با ادریس کویر 03538216763

دوشنبه 18 مهر 1401
0
511

چه مدل هایی برای خانم های لاغر اندام مناسب است؟

پوشیدن لباس برای همه افراد از جمله خانم های لاغر قواعدی دارد که رعایت آنها باعث می شود لاغر بودن فرد و یا قد بلند بودنش مورد توجه قرار نگیرد، این مورد را می توان با برش و رنگ و نقش مناسب پوشاند یا چشم بیننده را از آن منحرف کرد.

چه مدل هایی برای خانم های لاغر اندام مناسب است؟

خطوط عمودی و افقی در لباس ها

لباسهای دارای خط های عمودی برای افراد قد بلند و یا لاغر مناسب نیستند زیرا این لباسها قد شما را بلند تر و لاغرتر نشان می دهد، برعکس لباسهای با خط های افقی برای افراد لاغر مناسب هستند زیرا بدن آنها را کمی پر تر نشان می دهند و با ایجاد این خطای دید بدن شما کمی پرتر به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید: 10 ترند استایل پاییزی 2022

رنگ مناسب لباس خانم های لاغر اندام

یکی دیگر از مواردی که افراد لاغر و قد بلند باید به آن توجه  داشته باشند رنگ لباس است، افراد لاغر باید از لباس های با رنگ روشن استفاده کنند. لباس هایی با رنگ تیره مانند مشکی و سرمه ای بدن را لاغرتر نشان می دهد و برای افراد چاق مناسب است.

لباس های چین دار و شلوغ

یکی از انتخاب های بسیار آسان برای پر نشان دادن بدن خانم های لاغر استفاده از لباس هایی است که پر چین و پیلی باشد و طرح های شلوغ داشته باشد، این لباس ها برای مهمانی ها نیز مناسب هستند.

برای پوشاندن لاغری بالاتنه سعی کنید لباس هایی با یقه های چین دار یا پاپیون و با گل و نقش بخرید، دامن های کلوش و پیلی دار هم بسیار برای افراد لاغر مناسب است.

انتخاب یقه مناسب خانم های لاغر اندام

اگر گردن لاغری دارید به هیچ عنوان از یقه‌های هفت و یا کشیده استفاده نکنید، لباسهایی با این نوع یقه قد را بلندتر و اندام را لاغرتر نشان می دهد.

بهتر است افراد لاغر لباس هایی که گردن و سینه را بپوشاند استفاده کنند، برای مثال یقه اسکی یا یک شال دور گردن مناسب و زیباست و  اگر به پوشیدن کت ها علاقه مند هستید کت های اسپرت با اپل های کوچک انتخاب مناسبی است.

پوشاک زنانه

انتخاب سایز مناسب خانم های لاغر اندام

لباس یک خانم لاغر نباید بسیار تنگ باشد و اندام استخوانی او را نشان دهد و همچنین نباید زیاد گشاد باشد بطوری که از اندام شما آویزان باشد، لباسهایی که خیلی تنگ و چسبان هستند، به بدن شما می چسبند و اندامتان را لاغر تر نشان خواهند داد، به خصوص اگر رنگ لباس مشکی باشد.

بیشتر بخوانید: نکات مهم لباس پوشیدن مردان

همیشه سعی کنید لباس های اندازه و سایز خودتان را انتخاب نمایید. در انتخاب لباس به سرشانه های آن دقت کنید، سرشانه لباس باید دقیقا روی سرشانه شما قرار بگیرد، در غیر اینصورت لباس به تن شما نامناسب و گشاد خواهد بود.

برای دیدن انواع مدل های مناسب خانم های لاغر اندام به صفحه اینستاگرام ما سربزنید: آدرس ما edris.kavir@

انتخاب آستین مناسب خانم های لاغر اندام 

آستین لباس در انتخاب لباس مهم است، لباس هایی که آستین تنگ و چسبان دارند برای خانم های لاغر اندام مناسب نیست و دست‌ها را بسیار نازک و لاغر نشان خواهند داد. لباسهای آستین دار انتخاب مناسبی هستند و می‌توانند جلوی دیده شدن دست های استخوانی و لاغر را بگیرند.

شلوار مناسب خانم های لاغر اندام

خانم های لاغر اندام به هیچ عنوان از شلوارهای تنگ و چسبان استفاده نکنید، اما اگر بدن شما کمی در قسمت پاها حجم دارد می توانید از شلوار های کمی تنگ تر استفاده کنید.

بهترین انتخاب در زمینه شلوار برای افراد لاغر شلوارهای متوسط است، شلوارهای لوله تفنگی زیاد تنگ هستند و به ساق پا می چسبند پاها را لاغرتر نشان می دهد و برای افراد لاغر مناسب نیست.

شلوارهای دمپا برای افراد مختلف مناسب است و اگر از قسمت زانو به پایین گشاد تر باشد، در قسمت پایین شلوار قوس زیبایی به بدن می دهد و برای افراد لاغر و البته افراد چاق مناسب هستند. شلوار های طرح دار نیز پای شما را کوتاه تر نشان می دهد.

بیشتر بخوانید: ست تابستانه مردانه

لباس های مجلسی و مهمانی مناسب خانم های لاغر اندام

بسته به لاغری اندام شما، استفاده از تاپ و دامن برای خانم های لاغر بسیار زیباست، شلوارهای دمپا گشاد و شلوار های پارچه ای که ابعاد و شکل خاصی را بدن شما بدهد نیز مناسب هستند. همچنین استفاده از مانتوهای تابستانی آزاد جلو باز روی چند لایه لباس می تواند انتخاب مناسبی باشد.

برای افزایش حجم پایین تنه می توان از شلوار یا دامن بلند استفاده کرد تا زاویه نگاه ها را از پایین تنه شما منحرف کند و حجم بدن را بیشتر نشان دهد. برای کسانی که پایین تنه لاغری دارند پوشیدن دامن و شلوار بسیار تنگ مناسب نیست، لباس شما باید تا زیر زانوی باشد. همچنین می توانید از یک پابند به دور ساق پایتان استفاده کنید.

علاوه بر این موارد، عکس های چاپی پررنگ و الگوهای چین دار در دامن ها و شلوارهای خانمهای لاغر بسیار مناسب است. بهتر است از ساپورت و ساق شلواری استفاده نکنید. ساق شلواری برای زیباتر شدن پایین تنه دخترانه چاق مناسب است و انحنای بدن این تیپ خانم‌ها را بسیار جذاب تر نشان می دهد.

از مواردی که می‌تواند به پرحجم نشان دادن اندام خانم های لاغر اندام کمک کند، استفاده از چندین لایه پارچه در دوخت لباس این تیبپ افراد می باشد، می توانید قسمت هایی در بالاتنه و همچنین قسمت پایینی لباس‌ از چند لایه پارچه روی یکدیگر یا چند چین استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ست تابستانه دخترانه

انتخاب شومیز مناسب خانم های لاغر اندام

می توانید شومیز را کمی گشادتر انتخاب کنید اما لباس سایز بزرگ برای شما مناسب نیست، شومیزهای رنگ روشن و پارچه های طرحدار و دارای خط های افقی و همچنین مدلهای آستین کلوش، جلوه بسیار زیبایی به اندام خانم های لاغر اندام می دهد.

ادریس کویر

اکسسوری و زیورآلات مناسب خانم های لاغر اندام

بهتر است افراد لاغر از اکسسوری ها و زیورآلات کوچک استفاده کنند. اگر می خواهید با لباس تان کمربند استفاده کنید، یک کمربند باریک و کمی شل و آویزان بسیار مناسب است، استفاده از گردنبند و گوشواره های کوچک و ظریف نیز انتخاب به جایی خواهد بود.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
×

چطور میتونم کمکت کنم؟